Filmowanie Fotografia Transmisje na żywo dla Muzeów Galerii sztuki i wystaw

Oferta dla muzeów, galerii i wystaw

Specyficznym obszarem naszej pracy w ramach instytucji publicznych są instytucje kultury  np. teatry, kina, instytucje filmowe, muzea, biblioteki, opery, operetki, filharmonie, orkiestry, zespoły pieśni i tańca, domy kultury, ogniska artystyczne, galerie sztuki, ośrodki badań i dokumentacji.

Instytucje kultury są nam szczególnie bliskie, ponieważ za Timothy Snyderem uważamy, że to one pozwalają nam zachować przyzwoitość. Jako artyści fotograficy i filmowcy, jesteśmy również ich częścią.

Cała nasza rzeczywistość to kultura. Jest wzniosła, piękna i dostarcza nam wzruszeń. Jako firma pragniemy, by działania instytucji kultury miały jak najszerszy zasięg, tak, by każdy mógł korzystać z ich dobrodziejstwa. Jet to szczególnie istotne teraz, kiedy od wielu miesięcy jesteśmy całkowicie lub częściowo odseparowani od źródeł kultury. dzięki czemu możemy przybliżać wszystkim sztukę.

Jako firma posiadamy instrumenty: profesjonalne studio i doświadczenie naszego zespołu,

Wykonujemy między innymi zdjęcia obrazów zwykłe i 360 stopni, zdjęcia do reprodukcji wielkoformatowych, transmisje na żywo z muzeów, filmy profesjonalne z galerii i wystaw.

Jesteśmy również współorganizatorami wystaw czasowych w instytucjach z poza obszaru sztuki, m.in. dla IPN.

Poza wsparciem w dotarciu sztuki pod strzechy, zajmujemy się również archiwizacją materiałów z wystaw, spektakli i innych eventów.

Pracować z obszarze kultury i sztuki może prawie każdy, ale nie każdy może wykonywać ją dobrze – potrzebne jest serce, cierpliwość, odnajdywanie się w służeniu innym i przekonanie, że robi się rzeczy istotne. Praca z instytucjami kultury często wiąże się z doświadczeniem bezradności, niemocy, wracania wciąż na początek drogi, ale równie często jest źródłem satysfakcji, radości i spełnienia.

Włączając się we współtworzenie instytucji kultury, mamy poczucie, że nie są to zewnętrzne wobec nas twory, które oferują nam kontrakt – ale przedłużenie nas samych, uczestniczek i uczestników sztuki.