Filmowanie fotografia Transmisje na żywo szkół i instytucji edukacyjnych

Instytucje edukacyjne obejmują w Polsce publiczne i niepubliczne żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea ogólnokształcące, technika, szkoły branżowe (zawodowe), szkoły policealne, artystyczne oraz szkoły specjalne, a także placówki oświatowo-wychowawcze oraz opiekuńcze.

Praca ze szkołami jest niezwykle trudna ze względu na to, z jaką ilością osób się pracuje, jak również przez fakt, że większa część uczestników naszych przedsięwzięć to dzieci, które rządzą się inną energią i dyscypliną, niż jakakolwiek inna grupa klientów. Wymaga to doświadczenia nie tylko we własnym fachu, ale znajomość potrzeb uczestników, wymagań ich rodziców i obostrzeń prawnych.

Poza współpraca z systemem oświaty, jesteśmy gotowi do obsługiwania innych instytucji edukacyjnych w tym uczelni wyższych: uniwersytetów, politechnik, akademii itp.

Mamy świadomość, że wchodząc do instytucji edukacyjnej, mamy przed sobą nie jednego klienta, z którym musimy ustalić cele i potrzeby, ale kilkuset klientów, z których każdy ma swoje odmienne oczekiwania.

Zrozumienie tych oczekiwań i ich spełnienie jest porównywalne do pracy sapera.

Oferujemy szeroki wybór zdjęć okolicznościowych i użytkowych. Zapewniamy profesjonalną obsługę przez liczne grono wyspecjalizowanych przedstawicieli i fotografów. Cieszymy się, że nasze zdjęcia sprawiają radość dzieciom, ich rodzicom i społeczności szkolnej. Atutem naszej oferty jest różnorodność oferowanych zdjęć. Poza standardowymi zdjęciami nieustannie poszukujemy nietypowych rozwiązań dla zdjęć pamiątkowych. Nasze produkty wyróżnia nie tylko wysoka jakość i dbałość o szczegóły, ale także różnorodność opcji. Zależy nam by dzieci miały przyjemne w odbiorze zdjęcia z miło wspominanej sesji, dlatego na naszych fotografiach na próżno szukać drukowanego tła. Naszym tłem jest klasa, boisko i bezpośrednie otoczenie dzieci. W zależności od potrzeb stale wzbogacamy naszą ofertę skierowaną do dzieci, rodziców i instytucji. Każdego roku starannie przygotowujemy produkty dla określonych grup wiekowych.

Mimo tak wyśrubowanych wymogów w tej dziedzinie, zaufało nam już 26 placówek na terenie Województwa Mazowieckiego dla których obsługujemy programy edukacyjne, organizujemy eventy, obsługujemy fotografię szkolną, wykonujemy reportaże oraz transmisje na żywo ze szkolnych bali i uroczystości Pomagamy placówkom szkolnym oraz radom rodziców. Wspieramy projekty jednostek edukacyjnych oraz ułatwiamy komunikacje wewnętrzną.