Fotografia Filmowanie Transmisje na Żywo oferta dla Fundacji

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z licznymi fundacjami i znamy ich skomplikowany model funkcjonowania.  Wiemy, na czym polega praca w fundacjach, stowarzyszeniach i organizacjach pożytku publicznego. Wysoko cenimy sobie współpracę z organizacjami niosącymi pomoc i znamy realia budżetowe tych organizacji. Wiemy, jak są rozliczane projekty i jak się wpisać w ich budżet. Przykładamy wielką wagę do terminowości i prowadzenia pełnej dokumentacji projektowej z uwzględnieniem sponsorów. Zdajemy sobie sprawę, że czasem zmieszczenie się w budżecie przy chęci realizacji celów społecznych, jest bardzo trudne. Wspieramy działania projektów zarówno w ramach dofinansowań jak i funduszy unijnych.

Mimo wspomnianych trudności, jako artyści profesjonaliści bardzo cenimy sobie przestrzeń twórczą w fundacjach, możliwości wyjścia z inicjatywą, elastyczność i niezależność.

Wykonujemy kompleksowe działania w zakresie transmisji na żywo, spotów reklamowych, filmów, relacji, reportaży oraz zdjęć i wydruków. Współorganizujemy wydarzenia.