Organizacja komunikacji wewnętrznej firmy

Organizacja komunikacji wewnętrznej firmy jest bardzo ważnym elementem zarówno w trakcie pandemii Covid 19 i i w czasach po jej zakończeniu.

W czasie Covid 19 większość spotkań odbywa się w węższym gronie albo spotkania są odwołane. Bardzo często organizuje się spotkania hybrydowe.

Limity narzucane przez przepisy oraz troska o bezpieczeństwo wymusza użycie nowych technologii.

Dodatkowo w każdej firmie liczą się koszty a w chwili obecnej koszty podróży ze względu na koszty ekonomiczne są bardzo wysokie.

Firmy i przedsiębiorstwa zamieniają klasyczne spotkania ,konferencje ,meetingi na wersje komunikacji wewnętrznych online.

I tu zaczyna się problem techniczny. Niby komunikatory internetowe sa ogólnie dostępne często nawet za darmo .Ale okazuje się że wielu funkcji nie mogą spełnić są to komunikatory ogólne dla wszystkich a nasze przedsiębiorstwo potrzebuje o wiele więcej.

Przykładowo przylatuje gość z zagranicy na sali gromadzimy 6 pracownków a dziewięć osób łączy się zdalnie z innych części Polski lub zagranicy dodatkowo okazuje się że kazdy ma inny komunikator a ludzie na sali muszą słyszeć prelegentów a jak dodamy do tego odtworzenie slajdów wstawienie nagranego filmu i prezentacji nagłośnienie ?

Gdzieś w tym potrzebne jest jeszcze doświetlenie bo okazuje sie ze obraz z laptopa jest nie akceptowalny.

To sa klasyczne potrzeby małej firmy do komunikacji wewnętrznej

Jak możemy to rozwiązać w niższym koszcie niż klasyczne spotkanie niż koszty lotów paliwa bilety na kolej?

Zapraszamy do wezwania naszej ekipy technicznej

1.Przyjeżdżamy

2.Aranżujemy wnętrze /meble ustawienia światło

3.Podpisujemy umowę o poufności

4.rozstawiamy sprzęt nagłośnienie kamery

5.Konfigurujemy komputery i sieć internetową klienta

6.Dopasowujemy agendę scenariusz spotkania

7.Realizujemy pod klucz zlecenie taniej niz klasyczne spotkanie

8.Ekipa techniczna sprząta salę

Cały zakres prac i zapotrzebowań można określić tak Organizacja komunikacji wewnętrznej firmy organizowanie poufnych spotkań na odległość w firmach ,organizacja prelekcji spotkań w firmach spotkania na komunikatorach wewnątrz firmy ,nagłośnienia prezentacje na rzutniku transmisja online,transmisje prezentacje multimedia 4k wydarzenia i jubileusze w firmach. Spotkania świąteczne w firmach