Prezentacja sztuki online

W dobie Pandemii zmian cyfryzacji społeczeństwa zmian w psychologi ludzkiej. Preferowany jest brak kontaktów międzyludzkich. Młode pokolenie korzysta z dobrodziejstw informatyzacji oraz nowych technologii .W takim świecie zmieniają się realia oraz sposób spostrzegania kultury i sztuki .Klasyczną wystawę muzealną możemy zastąpić a nawet wesprzeć transmisją na żywo online z wirtualnym przewodnikiem. Jest to wsparcie także dla osób wykluczonych niepełnosprawnością . Każdy event na żywo z muzeum możemy wy transmitować. Każdą wystawę możemy filmować a jeszcze lepiej wejść w interakcje na żywo podczas transmisji online na żywo.Ta interakcja z użytkownikami jest niezbędna a rozmowa z przewodnikiem i pytania zwiedzających cenne Przewaga streamingu z muzeum jest nie porownywalnie większa niż samo filmowanie.

Możemy tez organizować wydarzenia na żywo z biletami na platformach do streamingu Prezentacja sztuki online to nowa forma techniczna gotowa na dzisiejsze czasy i przyszłe.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty streamingu z muzeów domów kultury z evenów w muzeach. Nasza firma posiada specjalistyczny sprzęt wideo 4 k wóz transmisyjny z łącznością satelitarna specjalne anteny oraz sprzet audio i i platformę do spotkań i dyskusji

Serdecznie Zapraszamy