Transmisje na Żywo Narodowych eventów Fotografia i Filmowanie

Możemy zorganizować transmisję na żywo każdego narodowego eventu. Nagrywamy film, oprawiamy zdjęcia. Jako agencja zatrudniamy specjalistów, którzy sprostają imprezom o charakterze narodowym w każdej dziedzinie – artystycznej, sportowej, naukowej, dyplomatycznej, wojskowej, liturgicznej, przyrodniczej i uroczystościom i obchodom świąt państwowych. Ogromna lista referencyjna naszych dokonań odzwierciedla skalę wykonanych projektów.

Mamy świadomość, że współorganizacja w wydarzeniach organizowanych na najwyższym szczeblu państwowym niesie za sobą ogromną odpowiedzialność za wizerunek naszego Państwa tak w oczach obywateli, jak i na arenie międzynarodowej. Dlatego dokładamy najwyższych starań, by wykonana przez nas praca była w najwyższym standardzie. 

Jako polscy patrioci, staramy się uchwycić ducha narodowego w każdym wydarzeniu tak, by niósł przesłanie siły, nadziei i wsparcia dla obywateli.  Lokalne i ogólnopolskie święta i rocznice są wspaniałą okazją dla zacieśniania więzi społecznych, szczególnie teraz, gdy od dwóch lat odczuwamy deficyt okazji dla wspólnego świętowania.

Dzięki naszej pracy chcemy wzmocnić ducha narodowego obywateli, docierając z podniosłym nastrojem do ich zacisza domowego właśnie poprzez transmisje na żywo z ograniczonych w liczebności eventów. Chcemy dać im możliwość udziału w uroczystościach,  zwiększyć zasięg wpływów, jakie mają na obywateli uroczystości publiczne.

Uroczystości państwowe niosą ze sobą wartości edukacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dlatego tak ważne jest, by jak największa ilość osób miała szansę w nich uczestniczyć lub zapoznać się z osiągniętym rezultatem nie tylko poprzez wspomniane transmisje, ale także filmy reklamowe, fotografię pamiątkową i inne środki wizualne. Dzięki nim, wydarzenia te mają wpływ nie tylko na uczestników, ale mogą być wykorzystywane przez lata.